Onur Kipri Köşe Yazısı

Son derece dinamik geçeceğine inandığımız yeni yılın ilk çeyreği geride kaldı bile!2017’deki büyümenin ardından 2018 için de yüksek büyüme hedeflerimiz var.

Dr. Semih Durmuş Röportajı

İş yaşamına 2007 yılında başlayan Ak-Kim Ar-Ge Direktörü Dr. Semih Durmuş ile Ar-Ge’nin öneminin yanı sıra şirkete ve hayatımıza katkıları üzerine konuştuk.

Sinem Dik Röportaj

Sinem Dik ile Ar-Ge çalışmalarının Ak-Kim’e kazandırdığı rekabet gücünden yeşil kimyaya, inovasyon ödülü alan projeden 2018 hedeflerine geniş bir çerçevede sohbet ettik

Dr. Ömer Reis Röportajı

Ar-Ge Performans Kimyasalları ve Yaşam Bilimleri’nin takım liderliğini yürüten Dr. Ömer Reis, yaşam kalitesine katkı sağlayacak kimyasalları geliştirmek için sürekli araştırma halinde olduklarının altını çiziyor.

Tuğhan Akbaşak Röportajı

2017 yılının sonlarında Ak-Kim ailesine katılan ve değerli bir yurt dışı tecrübesine sahip olan Tuğhan Akbaşak, Ak-Kim Ar-Ge Merkezi’nin güçlü yanlarını ve hedeflerini anlattı.

3M Müşteri İnovasyon Merkezi Ziyareti

Ak-Kim Ar-Ge ekibi 3M’in İstanbul Kavacık’ta bulunan Müşteri İnovasyon Merkezi’ni ziyaret etti

Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Toplantısı

Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği’nin 22 Şubat tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 2000 yılından bu yana sürdüren Timur Erk, başkanlığı Haluk Erceber’e devretti

Yeşil Kuşak Proje Yöneticileri sertifikalarına kavuştu

Ak-Kim’de 2017 yılında başlatılan 6 Sigma Yeşil Kuşak Projeleri kapsamında eğitimlerini tamamlayan ve projelerini başarılı bir şekilde sonuçlandıran Ak-Kim çalışanları, ekipleriyle birlikte sertifikalarını Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri’nin elinden aldı

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri