AEOAB tek yetkili satıcımız DINOX Handels GmbH  “ F Statüsü (Gümrüklerde Basitleştirilmiş Uygulamalar/ Emniyet ve Güvenlik)“ AEO (Yetkilendirilmiş Yükümlü) Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır.

Bu sertifika ile Dinox, yüklemenin yapıldığı fabrika (Ak-Kim Kimya San. Ve Tic. A.Ş.) sahasından başlayarak, tüm siparişlerin son kullanıcıya ulaşmasına kadar gerekli olan bütün tedarik zinciri güvenliği şartlarına uygunluk sağladığını teyit etmektedir.

DINOX AEOF Sertifika Numarası: DE AEOF 104658

Brüdertor 3 59494 SOEST
Tel.: +49 (0) 2921.3686-0
Faks.: +49 (0) 2921.3686-36
E-posta: info@dinox.com
Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Kimya, Feralco ile AKFERAL’i kurdu

Ak-Kim Kimya, Avrupa’nın 2. büyük su kimyasalları ve koagülant üreticisi olan Feralco ile eşit hisseli ortaklığa imza atarak AKFERAL şirketini kurdu. Sektörün gelişimine büyük katkı sağlayacak AKFERAL, ürünlerini Yalova’da bulunan Ak-Kim Kimya tesislerinde üretiyor.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri