Kariyer Planlama ve Yetenek YönetimiŞirketimizde Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi, stratejik insan kaynakları planlamasının önemli bir parçası olarak görülmektedir.

Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi; stratejik planlar doğrultusunda şirketi geleceğe taşıyacak insan kaynağı gereksinimlerinin belirlenmesi, öncelikle şirket/grup içinden bu gereksinimleri karşılayacak niteliklere sahip potansiyel çalışanların erken tespit edilmesi ve gerekli olan mesleki bilgi, beceri, gelişim imkânlarının sağlanmasına yönelik insan kaynağı planlamasıdır.

Yetenek Yönetimi, şirketi geleceğe taşıyacak liderleri yetiştirmek amacıyla Akkök Grubu genelinde koordine edilen, Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Liderlik Potansiyeli Envanteri, Kişilik Envanteri, 360’ Derece Değerlendirme vb. bütünsel ve sistematik uygulamaların tümüdür.

Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi sürecimizle şirketimizdeki/grubumuzdaki kritik pozisyonlar etkin bir şekilde yedeklenmekte ve sürdürülebilir performans sağlanmaktadır.

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Kimya, Feralco ile AKFERAL’i kurdu

Ak-Kim Kimya, Avrupa’nın 2. büyük su kimyasalları ve koagülant üreticisi olan Feralco ile eşit hisseli ortaklığa imza atarak AKFERAL şirketini kurdu. Sektörün gelişimine büyük katkı sağlayacak AKFERAL, ürünlerini Yalova’da bulunan Ak-Kim Kimya tesislerinde üretiyor.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri