Eğitim ve Gelişim“Sadece Çalışmak İçin Değil, Gelişmek İçin de Doğru İşyeri” Sürekli gelişim düşüncesinden hareketle, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini tanımalarına yardımcı olmayı, gelişime açık alanlarını birlikte belirlemeyi ve uygun gelişim programları ile bu ihtiyaçların karşılanması ana hedefimizdir.

Çalışanlarımızın vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki becerilerinin güçlendirmelerine fırsat vererek,  çalışan yetkinliklerinin şirket stratejik hedeflerine uygun hale getirilmesini amaçlarız. Gerçekleştirilen eğitimler Akkim Kampüs çatısı altında yer alan 3 fakültede gerçekleştirilmektedir.

 

- Satış Fakültesi
- Liderlik Fakültesi
- Teknik Fakülte

Fakültelerimizde verilen eğitimler belirtilen temel olarak aşağıda belirtilen başlıklarda toplanmaktadır.

  • Mesleki Gelişim Eğitimleri
  • Bilgi ve Beceri Geliştirme Eğitimleri
  • Yetkinlik ve Kişisel Gelişim Eğitimleri
  • Yönetim Sistemleri Eğitimleri
Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri