İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız"Yaşama kimya ile değer katarız" misyonuna sahip Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş. olarak iş kazalarının yaşanmadığı bir dünya için;

  • İşyerimizde her türlü faaliyet sırasında yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını engellemek amacıyla; riskleri belirler, değerlendirir ve etkilerini en aza indirmek için önlemler alırız.
  • İş sağlığı ve güvenliği (İSG) yönetimini, performansını ve etkinliğini izler ve sürekli iyileştiririz.
  • Kuruluşumuzu ilgilendiren, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uyarız.
  • İSG performansımızı artırmak için hedefler belirler, uygular ve etkinliğini kontrol ederiz.
  • Kurmuş olduğumuz İSG yönetim sistemini dokümante eder, yerine getirir ve sürekliliğini sağlarız.
  • Tüm çalışanlarımıza, İSG sorumluluk bilincini artırmak amacıyla Ak-Kim İSG Politikasını duyurur, kamuoyuna ve ilgili tarafların paylaşımına açık tutarız.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikamızı görüntülemek için tıklayın

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri