AEOAB tek yetkili satıcımız DINOX Handels GmbH  “ F Statüsü (Gümrüklerde Basitleştirilmiş Uygulamalar/ Emniyet ve Güvenlik)“ AEO (Yetkilendirilmiş Yükümlü) Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır.

Bu sertifika ile Dinox, yüklemenin yapıldığı fabrika (Ak-Kim Kimya San. Ve Tic. A.Ş.) sahasından başlayarak, tüm siparişlerin son kullanıcıya ulaşmasına kadar gerekli olan bütün tedarik zinciri güvenliği şartlarına uygunluk sağladığını teyit etmektedir.

DINOX AEOF Sertifika Numarası: DE AEOF 104658

Brüdertor 3 59494 SOEST
Tel.: +49 (0) 2921.3686-0
Faks.: +49 (0) 2921.3686-36
E-posta: info@dinox.com
Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri